عناوین مهمترین خبرها:

رئیس بسیج جامع پزشکی تهران گفت: سازمان بسیج جامعه پزشکی در درمان معتادان ورود کرده و ۶ کمپ ترک اعتیاد برپا شده است.

عیسی مالمیر رئیس بسیج جامع پزشکی تهران بزرگ در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: سازمان بسیج جامعه پزشکی در خدمت‌رسانی به مردم در حوزه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی پیشرو است و اقدامات خوبی در زمینه محرومیت‌زدایی در خصوص خدمات حوزه سلامت انجام داده است.

او ادامه داد: اگر در مناطق محروم استان تهران  ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بیشتری نیاز  شود، سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران تیم‌های بیشتری را به این مناطق اعزام می‌کند.

مالمیر با اشاره به درمان آسیب‌های اجتماعی، اظهار کرد: در زمینه بروز آسیب‌های اجتماعی بسیج جامعه پزشکی ورود پیدا کرده است و در حال حاضر ۶ کمپ‌ جهت ترک اعتیاد و درمان آنها برپا شده است و ما در حال درمان هزار بیمار هستیم.

او ادامه داد‌: یکی از موضوعاتی که ما در درمان معتادان دنبال می‌کنیم، بحث اشتغال پس از ترک این افراد است و کمپ ما تنها کمپی است که در حوزه اشتغال بعد از ترک اعتیاد فراتر از حد انتظار ظاهر شده است.

رئیس بسیج جامع پزشکی تهران گفت: کار درمان و اسکان معتادان در ۶ کمپ انجام می‌شود و در هر کمپ ۴۰۰ نفر توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران تحت درمان قرار می‌گیرند.

جستجو

پیوندها

 

 

 

گزارش و گفتگو

به-مناسبت-اتمام-خدمات-رسانی-موفق-بخش-سلامت-کشور-در-اربعین-98سپید جامگان مسیر بهشت خدا قوت   دکتر محمدرضا...
ناخوشی-های-روانی-قرابت-و-نزدیکی-با-پدیده-اعتیاد-دارند   گفتگو با دكتر محمد باقر صابری زفرقندی،  عضو گروه...

ورود به سایت